• Yalçın: Geleceğimiz fındık için bugün Ordu'da buluşuyoruz

  Yalçın: Geleceğimiz fındık için bugün Ordu'da buluşuyoruz

  25 Mayıs 2016

   
  | Devamı

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Karadeniz'in geçim kaynağı olan fındık için Ordu'ya geliyor.

  CHP Ünye İlçe Başkanı Ali Yalçın İpekyolu Gazetemize yaptığı açıklamada, “Fındık için, fındığın geleceği için bu yörenin geçim kaynağı olan yöre halkının geleceği için 26 Mayıs 2016 Perşembe günü yani bugün saat 14.00’de Partimiz Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılımıyla, Ordu Kemal Yazıcıoğlu Spor Salonu’nda buluşuyoruz.” Dedi.

  Ünye İlçe Teşkilatı olarak bugün saat 12.00’da, Sofra Restaurant’ın önünden ücretsiz araç kaldıracaklarını belirten İlçe Başkanı Yalçın, “Fındık ürününün hak ettiği değere ulaşması amacıyla fındık ürününe sahip çıkmak isteyen halkımızla beraber ilçe binamızın önünde toplanarak Ordu’ya hareket edeceğiz. Bu fındık Çalıştay’ında çözüm önerilerimizi ortaya koyacağız. Bugün “Biz alın terimizin karşılığını istiyoruz” mesajını Türkiye’ye vereceğiz. Karadeniz yöre insanını ilgilendiren bu ürünü bütün boyutlarıyla konuşacağız. CHP olarak çözüm önerilerimizi somut bir şekilde ortaya koyarak fındığın gerçek değerini bulması için elimizden gelen her şeyi yapacağız.”

  “FINDIK ÇALIŞTAYI İNSANLAR İÇİN BÜYÜK BİR FIRSATTIR” 

  Benim bu Çalıştay’dan beklentim bu zamana kadar çoğu kez konuşulan, bilgi kirliliğine de neden olan fındık ürününün fiyatından yakınan insanların ne kadarı orada bulunacak bunu merak ediyorum. Biz elimizden geleni yapacağız ama asıl fındığa sahip çıkması gereken Karadeniz yöresinin tüm insanlarıdır. Bu Çalıştay da insanlar için büyük bir fırsattır. Fındık ürününden canı yanan herkesi Çalıştayımızda görmek istiyoruz.” Şeklinde konuştu. 

  Kaynak :
  Bu Haber 1701 defa okunmuştur.
 
 • Yalçın: Geleceğimiz fındık için Ordu'da buluşuyoruz

  Yalçın: Geleceğimiz fındık için Ordu'da buluşuyoruz

  24 Mayıs 2016
  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Karadeniz'in geçim kaynağı olan fındık için Ordu'ya geliyor.

   

  Bu video 1887 defa görüntülenmiştir.
 
Yorum Ekleyin
Başlık: *
Yorum:
Güvenlik Kodu:
 


Haberleri RSS Beslemeleri ile takip edebilirsiniz.