• Turkcell, Ünye’ye ikinci bayisini açtı

  Turkcell, Ünye’ye ikinci bayisini açtı

  21 Temmuz 2011
  Turkcell Onur İletişim sahibi Hüseyin Coşdan, Ünye’ye Turkcell’in ikinci bayisini açtı. Bayii açılışını Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Hulusi Acar gerçekleştirdi.

   
  | Devamı

  Turkcell Onur İletişim sahibi Hüseyin Coşdan, Ünye’ye Turkcell’in ikinci bayisini açtı. Bayii açılışını Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Hulusi Acar gerçekleştirdi.

  Teknolojinin hızından ve iletişimin kolaylığından yana olduklarını ifade eden Onur İletişim sahibi Hüseyin Coşdan; “iletişim günümüz imkanlarının en başında gelen bir ihtiyaçtır. Günümüzde nerede olursak olalım iletişimsiz hiçbir şey yapılamıyor. Bu manada iletişimin en güzelini yapma adına Ünye’deki Onur İletişim Turkcell Bayi’imizde çok güzel bir başarı elde ettik. Hatta öyle oldu ki başarımıza başarı katıp Ünye’de Turkcell bayisinin ikincisini açtık. Biz müşterilerimizi memnun etmeye çalıştık, sağolsunlar onlarda bizi memnun ettiler. Onlardan aldığımız bu güçle ikinci bayimizi açtık” şeklinde konuştu.

  Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Hulusi Acar, ikincisi açılan Turkcell bayisi açılışında; “iletişimin en önemli basamağı diyalogdur. İnsanlar arasında diyalog kuramazsanız iletişim sağlayamazsınız. Bu yüzden başarı yakaladık dediğiniz bu safhada dükkanınıza gelen bir müşteriye sadece telefon ya da iletişim konusunda değil her konuda yardımcı olmalısınız. Örneğin size adres sormaya gelen yaşlı bir teyzeye şurası demekten ziyade kolundan tutup onu adrese kendiniz götüreceksiniz. Ancak bu şekilde diyalog sağlar sonra da iletişim için dükkânınıza çekersiniz” diyerek bayii elemanlarından bu konuda söz aldı. 

  Bu Haber 2170 defa okunmuştur.
 
Yorum Ekleyin
Başlık: *
Yorum:
Güvenlik Kodu:
 


Haberleri RSS Beslemeleri ile takip edebilirsiniz.