• Sağlıklı yaşam için “tarihe” yürüyecekler

  Sağlıklı yaşam için “tarihe” yürüyecekler

  14 Kasım 2014
  Ordu İl Sağlık Müdürlüğü (OİSM), sağlıklı yaşam için sağlık yürüyüşü düzenledi. Yürüyüş 15 Kasım Cumartesi İkizce Meslek Yüksek Okulu önünden, tarihi Laleli Camisine kadar kadar olacak.

   
  | Devamı

  (OİSM) tarafından yapılan yazılı açıklamada herkes sağlıklı yaşam yürüyüşüne davet edildi. Yapılan açıklamada, "Türkiye Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat Programı kapsamında 2014 yılı ‘’ Sağlıklı Yaşam ve Hareket Yılı ‘’ ilan edilmiştir. 


  Toplumda düzenli ve yeterli fiziksel aktivite alışkanlığının kazandırılması amacıyla İlimiz İkizce İlçesi Toplum Sağlığı Merkezi tarafından düzenlenen etkinliğe Halk Sağlığı Müdürlüğü koordinasyonunda, Ordu İl Sağlık Müdürlüğü ve Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’nin destekleriyle 15 Kasım 2014 Cumartesi günü saat 10:30’da başlangıç noktası İkizce Meslek Yüksek Okulu Önünden Tarihi Laleli Camii bahçesine kadar  “Gençlik ve Spor il Müdürlüğü ile Yürüyoruz”  yürüyüş etkinliği düzenlenecektir. Yürüyüşe ilimizde görev yapan sağlık çalışanları, yazılı görsel basın-yayın kuruluşları ve tüm halkımız davetlidir.” şeklinde açıklama yapıldı.

  Kaynak :
  Bu Haber 1000 defa okunmuştur.
 
Yorum Ekleyin
Başlık: *
Yorum:
Güvenlik Kodu:
 


Haberleri RSS Beslemeleri ile takip edebilirsiniz.