• Özel Dolunay Öğrencileri Kep fırlattı

  Özel Dolunay Öğrencileri Kep fırlattı

  30 Haziran 2016
  2000 yılında Eğitim-Öğretime başlayan Özel Dolunay Okulları, 15. Dönem mezunlarını Fatsa Kültür Sarayı’nda düzenlenen muhteşem bir törenle uğurladı.

   
  | Devamı

  Törende öğrencilerin ve velilerin yaşadığı sevinç ve heyecan görülmeye değerdi. 

  Özel Dolunay Okul Müdürü Şefik Kalkan’ın açılış konuşmasıyla başlayan tören, öğrenci ve veliler adına yapılan konuşmalarla devam etti. 
   
  Veliler adına konuşma yapan Ömer Faruk Arslan, Özel Dolunay Okulları’nın eğitim kalitesinden tüm veliler olarak memnun olduklarını ifade ederken insana yapılan en güzel yatırımın eğitim olduğunu ve Dolunay Okulları’nın eğitimde bir marka olduğunu ifade etti. 

  Velilerinin elinden Başarı Plaketlerini alan öğrenciler ve aileleri duygu dolu anlar yaşadı. Plaket töreninden sonra tüm öğrenciler sahneye çıkarak öğrenci marşı okuyarak ardından hep birlikte “İşte Gidiyorum” şarkısını söyleyip keplerini attılar. 

  Okul Müdürü Şefik Kalkan bu başarıda emeği geçen öğrenci ve velileri kutlayarak, “Öğrencilerimizin yetişmesinde emeği geçen fedakâr öğretmenlerimizi de unutmamak gerek. Tüm öğrencilere bundan sonraki eğitim hayatlarında ve yaşamlarında başarılar dilerim. 1. TEOG sınavında tüm soruları doğru cevaplayan 1 öğrencimiz var. Okul Ortalamamız 109,04; 2.TEOG sınavında ise Okul Ortalamamız 108,62” Olduğunu ifade etti.

  Tören öğrencilerin kep fırlatmalarıyla son buldu.


  Kaynak :
  Bu Haber 1294 defa okunmuştur.
 
Yorum Ekleyin
Başlık: *
Yorum:
Güvenlik Kodu:
 


Haberleri RSS Beslemeleri ile takip edebilirsiniz.