• Çeyrek Altın fiyatı ne kadar oldu?

  Çeyrek Altın fiyatı ne kadar oldu?

  02 Haziran 2016
  Altının 24 ayar fiyatı 115,00 lira seviyelerindeki yatay seyrini sürdürüyor. Çeyrek altın 186,00 lira, Cumhuriyet altını ise 765,00 liradan satılıyor.

   
  | Devamı

  Ramazan ayının yaz aylarının başlangıcına gelmesi nedeni ile erken başlayan düğün sezonu kuyumculara az da olsa nefes aldırmaya başladı. Ünye Beşli Kuyumcu İşletmecisi Alparslan Beşli, düğün sezonun başlamasıyla işlerin hareketlenmeye başladığını fakat fiyatların yüksek olmasından dolayı satışların etkilendiğini söyledi.

  Beşli Kuyumcu İşletmecisi Alparslan Beşli, “İşlerimiz biraz hareketli ama Ramazan ayının başlamasıyla yine bir durgunluk söz konusu olur, fakat Temmuz ve Ağustos aylarında yine bir hareketlilik olmasını bekliyoruz. Altın fiyatlarındaki oynamalardan kaynaklı olarak müşterilerimiz de etkileniyor. O yüzden müşteriler de haklı, biz de haklıyız umarım bir arayı buluruz.”

  “HÜKÜMET KURULDU FİYATLAR DÜŞTܔ

  “Yaz sezonu ile birlikte düğün sezonu açıldı ama şimdi ise hükümet kurulduğu için altın fiyatlarında düşüş oldu. Ama hükümet kararından sonra fiyatlar tekrar düşebilir, bizler de şimdilik tam olarak ne diyeceğimizi bilmiyoruz.”

  Ünye Beşli Kuyumcu İşletmecisi Alparslan Beşli, güncel Altın fiyatlarını şu şekilde açıkladı:

  24 Ayar Külçe Altının gramı 115,00 lira, 

  Cumhuriyet Ata Lira 760,00 lira,

  22 Ayar Bileziğin gramı 106,00 lira,

  Tam Ziynet 745,00 lira,

  Yarım Ziynet 372,00 lira,

  Çeyrek Ziynet 186,00 lira.

  Kaynak :
  Bu Haber 2107 defa okunmuştur.
 
Yorum Ekleyin
Başlık: *
Yorum:
Güvenlik Kodu:
 


Haberleri RSS Beslemeleri ile takip edebilirsiniz.