• Akşener Ordu’ya geliyor

  Akşener Ordu’ya geliyor

  26 Mayıs 2016
  Milliyetçi Hareket Partisi Ünye Eski İlçe Başkanı ve MHP Üst Kurul Delegesi Nedim Can, MHP Genel Başkan Adayı Meral Akşener’in Ordu’ya yapacağı ziyaret ve miting öncesi tüm vatandaşları davet etti.

   
  | Devamı

  MHP için Yargıtay 18. Hukuk Dairesi kongre yapılması yönünde karar verince Genel Başkan Adayı Meral Akşener parti genel merkezi tarafından kapatılan il ve ilçelerini ziyaret ederek miting düzenleyen Akşener 30 Mayıs Pazartesi günü Ordu’ya geliyor.

  Çok kıymetli hemşerilerine selam ve saygılarını ileterek sözlerine başlayan MHP Üst Kurul Delegesi Nedim Can, “30 Mayıs 2016 yani önümüzdeki Pazartesi günü ilimizde ağırlayacağımız partimizin Genel Başkan Adayı Sayın Meral Akşener ve partimizin değerli isimleri ilimizi ziyaret edeceği vesilesi ile bir arada bulunmaktayız.” Dedi. 

  MHP’de kongre olması yönünde imza veren üst kurul delegesi, MHP Ünye Eski İlçe Başkanı Nedim Can, “Yargıtay 18. Hukuk Dairesi kongrenin yapılması yönünde bir karar verdi. Dolayısı ile kongrenin olağan üstü tüzük kurultayının yapılması adına hukuki hiçbir engel kalmamış oldu. Bundan evvelki süreçlerde de bu süreç devam ederken maalesef bendeniz gibi üst kurul delegelerinin de kongre olması yönünde genel merkezimize, genel başkan aday adaylarımız aracılığı ile vermiş olduğumuz imza beyanlarımızdan mütevellit birçok il ve il teşkilatlarımızda Ünye’de bunun içerisine dâhil olmak üzere görevden alınmıştı. Bu görevden almalarına binaen özellikle 30 Mayıs 2016 tarihinde Ordu ilimizde olacak olan eski İstanbul Milletvekilimiz, TBMM Meclis Başkanvekilliğinde uzun süre görev yapmış olan Sayın Meral Akşener ve diğer aday adaylarımız da bu görevden alınan il ve ilçelere ziyaretler düzenliyorlar. Bu sebepten dolayı Pazar günü Erzurum, Pazartesi de Giresun ve Ordu ziyaretini yapmak üzere Sayın Akşener Ordu’da olacaktır. Program;  Giresun’da öğleye kadar açık hava toplantısı ile başlayacak. Sonrasında saat 14:30’da Ordu Ayışığı Düğün Salonu’nda kapalı salon toplantısı ve sonrasında da yine Akşener’le birlikte yol alan, onunla birlik olan bölgemizin değeri olan Sayın Musavat Dervişoğlu’da memleketini ziyaret etmiş olacaktır. Pazartesi saat 17:00’de Fatsa’da açık hava mitingi ile Ordu’daki mitingini tamamlamış olacaktır. Bu vesilesi ile ben siz değerli basın mensupları aracılığı ile Ünye ve arkasındaki ilçelerimizdeki hemşerilerimizi bu mitingimize davet ediyorum. Misafirimizi kalabalık bir şekilde ağırlamaya, hem hal olmaya davet ediyorum.” Çağrısı yaptı. 

  Kaynak :
  Bu Haber 1610 defa okunmuştur.
 
 • Akşener Ordu’ya geliyor

  Akşener Ordu’ya geliyor

  27 Mayıs 2016
  Milliyetçi Hareket Partisi Ünye Eski İlçe Başkanı ve MHP Üst Kurul Delegesi Nedim Can, MHP Genel Başkan Adayı Meral Akşener’in Ordu’ya yapacağı ziyaret ve miting öncesi tüm vatandaşları davet etti.

   

  Bu video 1640 defa görüntülenmiştir.
 
Yorum Ekleyin
Başlık: *
Yorum:
Güvenlik Kodu:
 


Haberleri RSS Beslemeleri ile takip edebilirsiniz.