• ‘İlkbahar’ temasıyla yarışan resimler ödüllerini aldı

  ‘İlkbahar’ temasıyla yarışan resimler ödüllerini aldı

  24 Mayıs 2016

   
  | Devamı

  Ünye Arif Nihat Asya Kız Teknik ve Meslek Lisesi’nin düzenlediği 3. geleneksel anasınıfları arası resim yarışması sergisi açıldı.

  Lisenin çok amaçlı salonunda açılan sergide, anasınıfı öğrencilerinden toplam 46 öğrencinin yaptığı "İlkbahar" temalı resimler sergilenirken dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

  Bu yıl 3.’sü düzenlenen geleneksel resim yarışması ödül töreninde 1. olan Yunus Emre İlköğretim Okulu anasınıfı öğrencisi Elif Naz Fidan’a bisiklet, 2. olan Yunus Emre İlköğretim Okulu anasınıfı öğrencisi Elif Çatık’a Paten, 3. olan Gölevi Anaokulu öğrencisi Azra Nur Bilgin’e scooter, mansiyon ödülü alan Doğa Koleji öğrencisi Rüya Su Bozkurt’a ise boya seti hediye edildi.

  Açılışta konuşma yapan Ünye Arif Nihat Asya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Ayşe Akyol, “Okulumuzun düzenlediği 3. geleneksel resim yarışması ve kendi okulumuzun resim sergisine katılan herkese teşekkür ediyorum. İlçe genelindeki tüm anasını arının katıldığı 46 resim arasında ilk 3’e giren ve mansiyon alan öğrencilere ödüllerini takdim edeceğiz” dedi.

  Sergide ayrıca Ünye Arif Nihat Asya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Fehime Çağatay Uygulama Anaokulunda okuyan minikler, bir yıllık çalışmalarıyla ortaya çıkardıkları eserleri velileri ve Ünyelilerin beğenisine sundu.


  Kaynak :
  Bu Haber 861 defa okunmuştur.
 
Yorum Ekleyin
Başlık: *
Yorum:
Güvenlik Kodu:
 


Haberleri RSS Beslemeleri ile takip edebilirsiniz.