• “15 Temmuz gecesi yapılan saldırıyı kınıyorum”

  “15 Temmuz gecesi yapılan saldırıyı kınıyorum”

  20 Temmuz 2016

   
  | Devamı

  Ünye Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Ekici, 15 Temmuz gecesi demokratik düzene millet iradesine haince kalleşce saldırıda bulunan vatan millet mili irade düşmanlarının saldırı girişimini şiddetle kınadı. 

  ‘Korkma sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak’ diyen Dernek Başkanı Ekici, “Bu hain saldırıya Yüce Türk milleti vatansever güvenlik güçleri geçit vermemek için canı pahasına elinden geleni yapma gayretinde bulunmuş ve başarmıştır.” Dedi ve şöyle devam etti: 

  “DUYGULANDIK VE GURURLANDIK”

  “Haberdar olduğumuz saatten itibaren muhtarlarımıza mesaj atarak meydanda toplanma bildirisinde bulunduk ve meydana indiğimizde insanların yaşlısıyla genciyle kadın ve çocuklarla herkesin milli iradenin yanında olduğunu görünce duygulandık ve gururlandık. Vatan millet bayrak ve millet iradesine sahip çıkan herkese minnet ve şükranlarımı sunarım. Haince ve kalleşçe işlenen bu darbe girişiminde milli irade uğruna şehit düşen güvenlik güçleri mensuplarına sivil halkımıza ve muhtarlarımıza Allah’tan rahmet yaralılara acil şifalar diliyorum… Ülkemizin ve milletimizin başı sağ olsun. Cenab-ı Mevla bir daha böyle hain saldırılardan vatanımızı ve milletimizi korusun.”

  “BU HAİN SALDIRIYI KINIYORUZ”

  Ünye Muhtarlar Derneği Başkan yönetimi ve muhtarlar camiamız adına bu hain saldırıyı kınıyor ve devletimizin hükümetimizin ve milli iradenin yanında olduğumuzu ve bundan sonra da yine yanında olmaya devam edeceğiz. Milletin emanetini millete çeviren hainlerin en ağır şekilde cezalandırılmasını istiyoruz. Bu hainler bu zamana kadar milletin ve devletin ekmeğini yediler haram olsun bundan sonra milletin ve devletin ekmeği yedirilmesin.”

  Kaynak :
  Bu Haber 760 defa okunmuştur.
 
Yorum Ekleyin
Başlık: *
Yorum:
Güvenlik Kodu:
 


Haberleri RSS Beslemeleri ile takip edebilirsiniz.